середа, 11 грудня 2024 р.

Незламні серця


    Навіть у непрості часи мистецтво та творчість здатні підтримувати дух, об’єднувати серця та дарувати надію. Цими днями наші учениці прийняли участь у  районному Конкурсі патріотичної пісні та образотворчого мистецтва
 " Незламні серця".
   Кожна з учасниць конкурсу зробила свій внесок, створивши неповторну атмосферу та підкресливши важливість нашої національної ідентичності та єдності, відобразивши у своїх роботах  щирість почуттів, патріотизм і любов до рідної країни.
Вітаємо з перемогою!
Смеричевська Софія 10 клас I м. -витинанка
Дашкевич Ксенія  7-В клас I м- графіка
       Салій Богдана  7-Б клас IIIм- вокал
 



неділя, 1 грудня 2024 р.

STEM та медіаграмотність

 
  Академія української преси влаштувала справжнє інтелектуальне змагання серед вчителів, яке завершилося 11 листопада 2024 року. Освітяни з усієї країни змагалися за звання авторів найкращих вправ, що не тільки навчають точним наукам, але й розвивають у школярів навички критичного мислення та розпізнавання інформаційних маніпуляцій. І ось ми маємо переможців конкурсу «STEM та медіаграмотність: навчись аналізувати світ», чиї інноваційні підходи відкривають новий рівень навчання для сучасної школи. Серед поданих 58 заявок журі відібрало 15 найкращих вправ, які не лише відповідають навчальним цілям, а й відкривають перед учнями двері до критичного аналізу інформації. Це не просто математичні рівняння чи біологічні факти, а справжні медіаекспедиції.
Ті, кому вдалося вразити журі, отримають дипломи від АУП та МОН України і гонорари. Але головний приз — це внесок у розвиток свідомого покоління, яке вже завтра не повірить у черговий фейк. Усі вправи, які здобули понад 30 балів, будуть опубліковані на Порталі медіаосвіти та медіаграмотності АУП, що дозволять бажаючим користуватися ними для розвитку критичного мислення серед учнів. Кожна вправа — це зразок того, як можна ефективно інтегрувати медіаграмотність у навчання та виховати покоління, яке легко розпізнає маніпуляції.

STEAM - урок " Ефект ілюзії правди"( мистецтво-фізика- медіа освіта) для учнів 6-8 класів. Учні  роблять  дзиґу, проводять з нею  практичні досліди, які демонструють фізичні закони. Розглядають  феномен оптичних ілюзій та їх вплив на сприйняття людей навколишнього світу. З'ясовують, чому мозок іноді «обманюється», коли намагається спростити візуальну інформацію. Навчаються розпізнавати різні  ілюзії та візуальні хитрощі у сучасному інформаційному просторі, які застосовують  для  маніпуляції глядачем. Виконують онлайн вправу в сервісі Learning «Оптичні ілюзії та медіа: Як розпізнати фейк?». На завершення – формувальне оцінювання в техніці  «Градус успіху».

Академія Української Преси

вівторок, 8 жовтня 2024 р.



#Вчителі важливі! # Пишаюсь, що я вчитель! #Бути вчителем-це круто!                                                                Коли твоя робота гідно оцінена - це надихає і мотивує!  












вівторок, 30 квітня 2024 р.

Міський онлайн-конкурс «Слово, і пісня, матусю, тобі!»

                                                                        Пишаємось нашими учнями!
Байовська Юлія 7-Б кл
Пона Давид 7-Б кл- II м.
Приймачук Тетяна 8-А кл - II м.
Стахів Соломія 3-А кл
Халигова Айсель 5-В кл
Шабаковський Максим 5-В кл
       
   Антоняк Євген Iм.
                                                       
Пона Давид II м.
Приймачук Тетяна IIм.

Антоняк Євген I м.

Великоднє сонечко

 

XVIII міський відкритий фестиваль "Великоднє сонечко". 
Великодні розваги з писанками. 
Пишаємось нашими учнями!




четвер, 28 березня 2024 р.

Районний конкурс " Талановиті та найкращі для незламних вонів ЗСУ"

  
Салій Богдана  III місце
    Творчі учні  Антоняк Євген та Салій Богдана представляли школу на щорічному конкурсі з залученням  учнівського самоврядування. 
     Вітаємо з перемогою! Пишаємось нашими учнями!

Антоняк Євген I місце



неділя, 4 лютого 2024 р.

Всеукраїнський конкурс - фестиваль " Стрітенські Англики -2024"

 
 Пишаємось нашими учнями!
У сучасному світі, насиченому різноманітними враженнями та можливостями, творчі фестивалі виступають як своєрідна платформа для виявлення та підтримки обдарованих особистостей.
Серед цих заходів особливе місце займає Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Стрітенські Ангелики-2024". Організатори фестивалю створили унікальний простір для обміну ідеями, натхненням та творчими досягненнями. Мистецьке дійство відбулося в чудовій атмосфері, де кожен учасник відчув підтримку та зацікавленість оточуючих.

Учениця 6-Б класу Салій Богдана долучилася до конкурсу і посіла почесне III м.
Вітаємо Богдану! Бажаємо нових творчих здобутків!



неділя, 21 січня 2024 р.

ІII Всеукраїнський двотуровий Фестиваль - конкурс мистецтв «РІЗДВЯНА УКРАЇНА»

 
     Пишаємось нашими учнями!
     В номінації "Театральний жанр" прийняли участь учасники шкільного гуртка " Театральна майстерність" з виставою лялькового Вертепу. За результатами конкурсу посіли II місце.
  Вертеп – український ляльковий переносний театр. Його вистави з’явилися в Україні в першій половині XVII ст., у XVIII ст. поширилися на Запорозькій Січі. Вертеп був найбільш розповсюджений у другій половині XVIII ст. Вертепники – це здебільшого мандровані дяки. 
Але у XVIII ст. число вертепників поповнювалося передусім вихованцями Києво-Могилянської Академії. Натхнені ідеями Григорія Сковороди і своїх учителів, вони йшли в міста й села популяризувати серед народу українські вертепні вистави. Вертепне дійство розігрувалося в спеціальній невеликій скриньці, в якій влаштовувалася двоярусна сцена. Вертепник пересував на дротиках дерев’яні ляльки і, змінюючи відповідно голос, говорив за кожну дійову особу. Варіантів вертепних вистав існувало дуже багато. Найвизначнішими можна вважати Сокиринський, Батуринський варіанти та Межигірський – на Запорожжі. Вистави вертепу показували в Січі й у паланках: у куренях, у січовому передмісті Гасан-Баші, на базарах і по хатах запорозьких козаків і посполитих селян.
 Переглянути виставу можна за покликанням Ляльковий вертеп.

    Дійові особи:
Козак, Цар - Воловецька Юлія                              


Жид Мошка, воїни - Чернов Давид
Смерть, біда - Єзжалова Дарина
Ангел -Смірнова Ліза
Чортик- Смірнова Ксенія
Цар - Гутник Анна
Цар - Глаголюк Наза
Ірод - Шишковський Максим




Використані матеріали: